Sveiki atvykę į šią svetainę, kurią valdo ir eksploatuoja BioClin ir / arba BioClin dukterinė įmonė, filialas ar susijusi bendrovė (visoje šių naudojimas “BioClin” sąlygos reiškia kolektyviai BioClin, Inc. ir jos dukterinių įmonių, filialų ir susijusių bendrovių) (toliau svetainė). BioClin palaiko svetainę kaip paslaugą savo lankytojams, atsižvelgiant į šias taisykles ir sąlygas, susijusias su svetainės naudojimusi (“Naudojimo sąlygos”). Kai naudojatės svetaieę, jūs sutinkate su Naudojimosi sąlygomis; Jei nesutinkate su Naudojimosi sąlygomis jūs negalite naudotis šia svetaine. BioClin pasilieka teisę keisti svetainės turinį ir šiose Naudojimo sąlygose, periodiškai be išankstinio įspėjimo.
Turinio naudojimas svetainėje
Galite peržiūrėti, parsisiųsti ir atsispausdinti turinį iš svetainės laikantis šių sąlygų: (a) turinys gali būti naudojamas tik informaciniais tikslais; ir (b) turinio keisti nebus galima arba pakeisti bet kokiu būdu. Jūs negalite publikuoti, platinti, ruošti išvestinius darbus ar kitaip naudoti turinį, išskyrus aiškiai leidžiama čia.

Jūs negalite rėminti arba naudoti kadravimo metodus bei pridėti bet kokį prekės ženklą, logotipą, ar kitą privačią informaciją (įskaitant vaizdus, tekstą, puslapio išdėstymą, arba formą) apie BioClin be raštiško sutikimo iš BioClin. Jūs negalite naudoti jokių meta žymių ar bet kokio kito “paslėpto teksto” panaudojant BioClin pavadinimą arba prekinių ženklų be raštiško sutikimo iš BioClin. Jūs negalite naudoti bet kokio BioClin logotipo ar kito nuosavybės grafinio ženklo arba prekės ženklo, kaip nuoroda be raštiško sutikimo.

Jūs neįgyjate nuosavybės teisių į bet kuri svetainės turinį. Bet koks neteisėtas naudojimas gali sukelti teisinius ginčus su BioClin.

ABet kokie pareiškimai, esantys svetainėje ir susiję su  BioClin ateities perspektyvomis, yra laikomi pažeidimais pagal Lietuvos Respublikos įatstymus. Negali būti jokių garantijų, kad ateityje rezultatai bus pasiekti ir faktiniai rezultatai gali  skirtis nuo prognozių, matomų sąmatose ir suvestinėje informacijoje, šioje svetainėje. Svarbūs veiksniai, kurie gali sukelti rezultatus žymiai skiriasi apimtimi, bet jie nėra svarbūs veiksniams, esantiems BioClin SEC sistemoje.
Atsiliepimai, komentarai, ryšiai ir kitas turinys
Galite pateikti pastabas ir kitą turinį, kol turinys nėra nešvankus, nelegalus, grasinantis ar žeminantis ir tol, kol turinys nesutrikdo privatumo ar nepažeidžia trečiųjų šalių intelektinės nuosavybės. Be to, toks turinys negali būti programinės įrangos virusai, masiniai laiškai, grandininiai laiškai ar bet koks “šlamštas”. Jūs negalite naudoti klaidingo elektroninio pašto adreso, apsimesti kitu asmeniu ar subjektu arba kitaip suklaidinti informacijos kilmę.

Pateikdami informaciją, jūs suteikiate BioClin neišimtinę,  neterminuotą, neatšaukiamą ir pilnai teisėtą teisę  atgaminti, naudoti, keisti, skelbti, pritaikyti, išversti, kurti išvestinius darbus, platinti ir rodyti tokį turinį visame pasaulyje per žiniasklaidą. Pateikdami informaciją, jūs taip pat pareiškiate ir garantuojate, kad turinys yra tikslūs; jūs privalote turėti leidimą naudoti turinį, kurį pateikiate; ir kad turinio naudojimas nesukelia žalos jokiam asmeniui ar subjektui.
Produktai ir paslaugos, siūlomos BioClin Svetainėje
BioClin siūlo produktus ir paslaugas svetainėje. Kai užsiregistruojate norėdami gauti produktą ar paslaugą iš BioClin svetainės, Jūs sutinkate su konkrečiu susitarimu, taikomu tam produktui ar paslaugai. Jūsų naudojimasis bet kokio produkto ar teikiamos svetainėje paslaugos yra apsaugotas naudojimosi taisyklių ir sąlygų, šių prekių ar paslaugų sutartyje. Nebent susitarime numatyta kitaip. BioClin negarantuoja, kad bet koks produktas, aprašymas ar turinys pateiktas šiame tinklapyje yra tikslus, galiojantis, patikimas, išsamus ir taisyklingas.