Mielinė infekcija

Makšties mielinė infekcija yra dažniausias susirgimas, sukeltas  candida albicans mieliagrybių rūšies. Šis mikroorganizmas dažniausiai aptinkamas žmogaus žarnyne, burnoje, ant odos paviršiaus bei taip pat gali būti randamas moters makštyje. Dėl nežinomų priežasčių mieliagrybis itin dažnai pasireiškia makšties aplinkoje, ten sukeldamas infekciją. Daugelis moterų, sulaukusios 25-erių metų, jau būna patyrusios nors vieną makšties mieliagrybinę infekciją. Kartu su bakterine vaginoze, mieliagrybinė infekcija yra laikoma viena iš dažniausių makšties infekcijos priežasčių. Mieliagrybinės infekcijos dažniausiai pasitaikantys nemalonūs pojūčiai – perteklius baltų, varškės konsistencijos išskyrų bei niežulys. Patinimas, raudonis, skausmingi lytiniai santykiai, vidinių bei išorinių  lytinių lūpų sudirgimas, skauskimgas šlapinimasis – kiti dažnai atsirandantys mieliagrybinės infekcijos simptomai.

Makšties mielagrybinės infekcijos pradmenys yra iki šiol nežinomi, tačiau infekcijos pasikartojimo priežastis siejama su moters menstruaciniu ciklu. Mieliagrybinė infekcija dažnai lengvai gydoma, tačiau visiškai pasveikti – sunku, nes infekcija labai dažnai pasikartoja. Pastaraisiais metais buvo atrasti nauji makšties grybelinės infekcijos gydymo būdai – tai įtraukia rūgštinių gelių naudojimą, makšties lactibacilų simuliavimą prebiotikais bei naturalius prevencinius būdus, kurie sustabdo pavojingų mikroorganizmų kolonizaciją ant audinių paviršių. Pastarieji gydymo būdai paremti natūraliais produktais yra inovatyvūs, patentuoti pagrindai  Multi-Gyn produktų linijoje. Kartu su kitais funkcinėmis sudedamosiomis dalimis – rūgštiniais bei probiotiniais ingredientais, Multi-Gyn produktai tampa prevencine ir efektyvia makšties infekcijų bei diskomforto simptomų gydymo priemone.

Pagausėjusios makšties išskyros

Padidėjęs makšties išskyrų kiekis gali būti dažna neinfekcinio makšties sudirginimo pasekmė, pvz.  per daug aptemti ar per didelė trintis su sintetiniais apatiniaisbei muilo naudojimas intymiai hygienai. Bakterinė vaginozė ar mieliagrybinis susirgimas – dažniausios makšties infekcijos.  Šie susirgimai dažniausiai nėra laikomi labai sunkiomis ligomis, kurias gydyti reikėtų vaistiniais preparatais, tačiau dėl šių susirgimų moterys gali pajusti nemalonius simptomus, kuriuos galima lengvai palengvinti su specialiais Multi-Gyn produktais.

Niežulys

Makšties niežulys yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių diskomforto pojūčių. Jis gali būti sukeltas daugybės faktorių. Viena ryškiausių – mieliagrybinė infekcija. Šiuo atveju, makšties niežulys dažnai pasireiškia kartu su padidėjusiomis, varškės konsistencijos išskyromis. Taip pat, bakterinė vaginozė kartais gali būti laikoma simptomu, bet ne taip dažnai, kaip mieliagrybinė infekcija. Niežulys taip pat gali būti sukeltas dėl itin didelio makšties išsausėjimo ar dėl netinkamos imtymios higienos. Intymios higienos procedūros, įtraukiančios įvairius ploviklius, muilus, dezinfektantus bei kvapnius muilus yra didžiausi pavojai, galintys negrįžtamai sutrikdyti natūralią mikroflorą bei panaikinti makštyje esančias specialias gleives, be kurių juntamas niežulys bei audinių išsausėjimas. Multi-Gyn produktai gali panaikinti nemalonius pojūčius, neutralizuoti pavojingus mikrobus bei sudrėkinti makšties audinius.

Lytinių lūpų uždegimas bei bakterinis vaginitas

Tai yra lytinių makšties lūpų uždegimai (išorinių moters lytinių organų), siejami su padidėjusiomis išskyromis, niežuliu bei skausmu. Pagrindine šių susirgimų priežastimi tampa makšties infekcijos, tokios kaip bakterinė vaginozė, grybelinė infekcija bei Trichomonozė, tačiau kita priežastimi tampa sumažėję astrogeno lygiai, makšties sausėjimas po menopauzės. Šiai ligai labai rizikingi yra hormonų pokyčiai, galimai atsiradę dėl nėštumo, kontraceptinių tablečių vartojimo, menopauzės, lytinio aktyvumo, lytiškai plinančių ligų, vaistinių preparatų – antibiotikų ar steroidų, nekontroliuojamo diabeto, netinkamos intymios higienos ar  per daug aptemtų drabužių.

Multi-Gyn produktai neutralizuoja infekcijos sukelėjus bei gali gydyti makšties išsausėjimą, padidindami jos drėkinimą. Kadangi šios priežastys dažnai gali sukelti lytinių lūpų uždegimą ar bakterinį vaginitą, Multi-Gyn produktai labai efektyviai veikia bei panaikina uždegiminius simptomus.