Pienligės gydymas Nėštumo metu

Tai nėra neįprasta, kad moterys patiria kur kas daugiau makšties nepatogumų nėštumo metu, nei bet kuriuo metu prieš ar po. Nėštumo metu keičiasi hormone lygis ir tai paveikia visa organizmą.

Pykinimas, svorio didėjimas ir užmaršumas yra žinomas būsimoms mamoms, tačiau tik nedaugelis paminėja, kad makšties mielių infekcijos gali būti reali problema nėštumo metu, pažeidžianti būsimų tėvelių seksualinį gyvenimą. Jei sergate pienlige, kai jūs einate į darbą yra tikimybė, kad kūdikis užsikrės.

Tačiau, jei esate nėščia ir pasireiškia tokie simptomai, kaip gausios išskyros, niežulys ir dirginimas, turite kreiptis į savo gydytoją arba akušerę, kuris ištirs jus ir paskirs tinkamą gydymą. Jūs galite saugiai naudoti saugias priešgrybelines gydymo priemones.

Kokie yra Pienligės simptomai?

Pienligės simptomai yra:

  • Baltos tamprios išskyros panašios į varškę
  • Niežėjimas ir sudirginimas makšties srityje
  • Paraudimas ir deginimas šlapinantis

Kai kurie iš šių simptomų, gali atsirasti kitų sąlygų, tokių kaip bakterinė vaginozė ar lytiniu keliu plintančių ligų. Kadangi šios sąlygos gali turėti rimtų pasekmių motinai ir kūdikiui, svarbu, kad jūs kreipkitės į gydytoją arba akušerę ir galėtumėte aptarti savo simptomus.

Pasikartojanti Pienligė Nėštumo metu

Kartais, nepaisant gydymo nustatyta, ir dėl pasikeitusio hormonų lygio, nėščios moterys patirs pienligė vėl ir vėl. Candida albicans, mikroorganizmas gali net tapti atsparus priešgrybeliniams vaistams.

Prebiotic terapija gali pasiūlyti tam tikrą paramą makšties florai, tačiau daugeliu atvejų negali susidoroti su infekcija. Jei jums taip yra, vienintelis dalykas liko padaryti, tai sumažinti simptomus, kol nėštumas pasibaigs ir hormonai grįš atgal į "normą". Tai galima padaryti naudojant purškiklius ar gelius, kurie atvėsina odą, sustabdo niežulį ir deginimo pojūtį. Tačiau, kiekvienas nėštumas yra skirtingas ir turėtumėte pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu, prieš priimdama sprendimą naudoti produktus.


"Tačiau, jei esate nėščia ir pasireiškia tokie simptomai, kaip gausios išskyros, niežulys ir dirginimas, turite kreiptis į savo gydytoją arba akušerę, kuri ištirs jus ir paskirs tinkamą gydymą"