BioClin yra atlikę įvairių klinikinių tyrimų. Žiūrėti sąrašą žemiau. Dėl daugiau informacijos, prašome susisiekti su BioClin.

1. Ataskaita apie tiriamąjį darbą su ActiGel, bandant palengvinti makšties diskomfortą
Buvo pastebėta, jog Multi-Gyn itin veiksmingai padeda moterims, patiriančioms makšties diskomfortą. Šis produktas taip pat buvo naudingas gydyti panašius susirgimus – bakterinę vaginozę (nespecialų vaginitą) bei mielinę infekciją. Šis tyrimas buvo vykdytas Tokijuje,  2013 metų lapkričio – gruodžio mėnesiais, įtraukiant penkiasdešimt  21 – 61 amžiaus  moterų.
Japan 2013. Kunio Kitamura, MD, Yukihiro Shibui, MD, Kanako Hanaoka, MD, Sayoko Makabe, MD,  Harumi Kubo, MD.     

2. Observational pharmacy survey on the efficacy of Multi-Gyn ActiGel in the treatment of uncomplicated vaginal conditions.
Studijų apimtis 390 Italijos moterų, nuo 15 iki 65 metų, tyrimas parodė, kad Multi-Gyn ActiGel yra veiksmingas gydant makšties negalavimus.
Italy 2013. Corman S.P.A.

3. First Line Treatment and Relief of Bacterial Vaginosis-related Vaginal Complaints with Metronidazole and Multi-Gyn ActiGel.
Tyrimas parodė, kad Multi-Gyn ActiGel gali būti kaip alternatyvus gydymas antibiotikams pirmos eilės Bakterinės Vaginozės gydyme ir simptomų palengvinime.
European Obstetrics & Gynaecology, 2012;7(2):103–6. Tatjana Bojovic, Djordje Bojovic, François-Xavier Boyer de La Tour 2 and Babet te Lamers.

4. An in vitro study of the effects of self care gels on desirable and undesirable vaginal microbiota.
Multi-Gyn ActiGel tyrimas parodė, kad jis turi mažiausiai kenksmingą poveikį laktobacilos bakterijoms ir todėl atrodo, kad tinkamiausias produktas, palyginti su kitais tirtais savigydos produktais. Tyrimas buvo atliktas in vitro 2012 rugsėjo mėnesį Nyderlanduose.
European Obstetrics & Gynaecology, 2012;7(2):111–4. Joke A.M. Dols, MD,1,2 Mathilde E. Boon, MD, PhD,2.

5. A pilot study to evaluate the efficacy of Multi-Gyn in the treatment of non-specific vulvitis and vaginitis.
Galima daryti išvadą, kad Multi-Gyn ActiGel panaikina nusiskundimus dėl nespecifinių makšties negalavimų (64%) ir dažnai visiškai išgydyo nusiskundimus.Šiame tyrime dalyvavo 50 moterų, tirtos su Multi-Gyn ActiGel kai nebuvo nustatyta diagnozė, kad tai uždegimo padariniai.
Unpublished controlled clinical trial by BioClin B.V, Delft, August 2006. Dr. G. Beyer, Dr. W. F. Beelaarts van Blokland, Dr. R. M. Gaaymans, Dr. M. C. Dersjant,Dr. M. Csanky, Dr. M. E. Boon and Dr. D. Goedhart.

6. Relief and prevention of Vaginal Complaints in (Post) Menopausal Women.
Gali būti daroma išvada, kad rūgšties gelis yra naudingas, bet taip pat 2QR komponentas, kuris yra Multi-Gyn ActiGel, turi didelį poveikį panaikinant simptomus ir prevencijai. Tyrimo pradžioje buvo stebėtos 68 moterys. Makšties sausumas buvo dažniausias nusiskundimas.
Unpublished controlled clinical trials by BioClin B.V, Delft, October 2005. Dr. Boris Divic, Dr. Marta Savic, Dr. Zoran Sretenovic, Dr. Marjan Huljic, Sanja Djurovic, Gordana Obradovic-Hajdukovic and Dr. Matthijs Boon.

7.  Multi-Gyn Gel in the Prevention and Treatment of Bacterial Vaginosis: an evidence-based cytological evaluation.
Šio tyrimo rezultatai rodo, kad reguliarus taikymas Multi-Gyn gelio yra efektyvus įrankis
prevencijai ir gydymui coccoid užaugimui ir nuo Bakterinės vaginozsė pasikartojimo. Šiame tyrime dalyvavo per 40 grupių, kurie buvo atrinkti jų šeimos gydytojo ir ištirti.
Unpublished controlled clinical trial by BioClin B.V, Delft, August 1999, Dr. Mathilde E. Boon; Dr. Annelize Goedbloed.