Kodėl Multi-Gyn

Multi-Gyn asortimentą sudaro produktai intymių negalavimų savigydai. Mūsų produktai padeda sumažinti intymios srities nemalonius pojūčius, tokius kaip blogas kvapas, niežulys, deginimo jausmas ir suteikia tinkamą intymią higieną.

Multi-Gyn asortimentą sudaro produktai savarankiškai intymios higienos priežiūrai

Mūsų produktai padeda sumažinti intymios srities nemalonius pojūčius, tokius kaip nepageidaujamas kvapas, niežulys, deginimo jausmas ir suteikia tinkamą intymią higieną.

Šis prekinis ženklas įkurtas 1996 metais, medicinos biologės Annelize Goedbloed. Ji norėjo suteikti moterims savarankiško gydymosi priemones, kurios būtų alternatyva standartiniams produktams makšties negalavimams gydyti, kurie turi stiprius šalutinius poveikius ir gali sukelti pasikartojančias problemas.

Multi-Gyn tikrai supranta moterų poreikius, kai atsiranda intymių nepatogumų ir kaip tai paveikia jūsų gyvenimui. Todėl mes siūlome produktus, kurie gydo intymius negalavimus natūraliu būdu, be žinomo šalutinio poveikio. Mūsų produktai yra grindžiami unikaliu 2QR kompleksu, kuris atkuria ir normalizuoja natūralią makšties mikroflorą.


veikliosios medziagos  

Kaip tai veikia

Multi-Gyn atkuria bei apsaugo natūralią makšties mikroflorą. Jei makšties mikroflora yra subalansuota, ji natūraliai pati apsaugo nuo bakterijų bei grybelio keliamų nepatogumų. Kai mikroflora yra nesubalansuota, gali atsirasti niežulys, perštėjimas, sausumas.

Mūsų produktai veikia taip, kad optimizuotų natūralią mikroflorą bei padėtų augti geroms bakterijoms, o tai apsaugo nuo negalavimų bei infekcijų.


kaip tai veikia

Mūsų produktai

Multi-Gyn siūlo visą spektrą intymios higienos priežiūros produktų liniją. Mes siūlome produktus, kurie yra skirti gydymui ir profilaktikai, užtikrinti makšties komfortą, esant niežuliui, sausumui, išskyroms ar nemaloniam kvapui, taip pat gydo bakterinę vaginozę ir pienligę.

Nesi tikra kurį produktą naudoti? Išbandyk mūsų produktų parinkėją ir rask tinkamiausią produktą sau.