Aptempti džinsai ir makšties diskomfortas

Aptempti džinsai tapo madingi gana seniai ir atrodo, kad jie pasiliks ilgam - jie net perbėgo į vyrų madą. Kartu su tamprėmis ir prigludusiais šortais, aptempti džinsai priskiriami drabužių kategorijai, kurie gali sukelti makšties diskomfortą, juos dėvint pernelyg dažnai.

Trintis

Prigludusių drabužių problema yra ta, kad jie sukelia trintį nuo kiekvieno judesio, nes yra glaudžiai prigludę prie odos. Tai gali sukelti nedidelius įtrūkimus ir audinių pažeidimas, todėl atsiranda niežulys ar net skausmas intymioje zonoje, kas gali sukelti gana nemalonią būklę. Tačiau tai dar ne viskas.

Pastovi trintis sukelia temperatūros padidėjimą intymioje zonoje, todėl simptomai dar pablogėja. Jei drabužiai ar apatiniai pagaminti iš sintetinio audinio arba jei naudojate kelnaičių įklotą, jūsų oda negali tinkamai kvėpuoti ir oro srautas yra ribojamas. Tai padidina prakaitavimą ir mažina deguonies kiekį. Be viso to, kūno skysčiai, pavyzdžiui, prakaitas ar išskyros glaudžiai liečiasi su oda ir dar labiau ją dirgina.

Ar aptempti džinsai gali sukelti dirginimą?

Šilta ir drėgna aplinka be pakankamo oro srauto sukuria tobulą terpę blogoms bakterijoms ir mielėms, o tai, žinoma, padidina infekcijos riziką. Atsižvelgiant į audinių sužalojimą dėl trinties, galime suprasti, kad blogų bakterijų sukelto dirginimo pavojus yra dar didesnis dėl pažeisto apsauginio barjero ir mikro įpjovimų odoje, kurie leidžia mikroorganizmams prasiskverbti giliau į odą.

Nors tai skamba gana baisiai, suprantama, kad jums nesinorėtų visiškai atsisakyti savo mėgstamų drabužių. Kol ribosite aptemptų kelnių ir šortų dėvėjimą (nedėvėkite jų kasdien), galite ir apsaugoti savo makšties sveikatą, ir mėgautis šiais madingais drabužiais. Įsitikinkite, kad pasirinkote modelį ir dydį pagal savo kūną - tik todėl, kad šis modelis turėtų tampriai apsivyti jūsų kūną, dar nereiškia, kad turėtumėte užblokuoti apytaką. Venkite sintetinių audinių, ypač kalbant apie apatinius, ir keiskite kelnaičių įklotus, paketus ir tamponus kas 3-4 valandas.


"Šilta ir drėgna aplinka be pakankamo oro srauto sukuria tobulą terpę blogoms bakterijoms ir mielėms, o tai, žinoma, padidina infekcijos riziką."