Kaip gydyti Bakterinę Vaginozę

Bakterinė vaginozė ar BV viena iš makšties kreipimosi į medikus pagalbos priežastis. Šis negalavimas atsiranda dėl makšties floros pusiausvyros sutrikimo, ko rezultatas yra "blogų" bakterijų padaugėjimas. Be nemalonių simptomų, negydoma BV gali padidinti riziką susirgti LPL, pavyzdžiui, ŽIV arba pūsleline. Ji taip pat padidina persileidimo ar priešlaikinio gimdymo galimybę, jei tai įvyksta nėštumo metu, ir moterys su BV yra labiau tikėtina, kad gaus infekciją po Cezario pjūvio. Tai yra tik keletas priežasčių, kodėl taip svarbu gydyti Bakterinę vaginozę su tinkamais vaistais prieš atsirandant komplikacijoms.

Kaip diangnozuojama Bakterinė Vaginozė?

Savaime suprantama, kad jei pastebėjote, kad keičiasi išskyros, kvapas, atsiranda niežulys, deginimas ar kitų makšties nepatogumų, jūs turėtumėte kreiptis į gydytoją, jei problema išlieka. Nesidrovėkite - kuo daugiau informacijos suteiksite gydytojui, tuo lengviau bus jam / jai teisingai diagnozuoti problemą.

Jūsų gydytojas taip pat gali atlikti dubens tyrimus, kur jie galės vizualiai patikrinti Jūsų vaginą ir gimdos kaklelį. Jūsų gydytojas taip pat gali imtis tepinėlį (su tamponu) iš makšties sienos patikrinti mikroskopu dėl tam tikrų infekcijų. Ši procedūra nėra skausminga, nors ji gali būti šiek tiek nepatogi, todėl įsitikinkite, kad giliai kvėpuojate ir atsipalaiduokite, kiek įmanoma.

Kitas testas: gydytojas gali atlikti kitą testą - kalio hidroksido lašas sumaišomas su jūsų išskyromis. Tuo atveju, kai bakterinės infekcijos A yra žuvies kvapas, patvirtinantis diagnozę. Kitas ženklas, kas gali patvirtinti diagnozę yra makšties pH, jei jis yra didesnis negu 4,5.

Bakterinės Vaginozės gydymas

Maždaug 30% infekcijų galite išsigydyti pačios su mūsų produktais. Tačiau, jei minėti simptomai neišnyks per kelias dienas, tinkamas gydymas yra būtinas, ypač nėštumo metu. Nors ir galima išsigydyti be antibiotikų, gydytojas greičiausiai juos paskirs.

Dažniausios antibiotikų rūšys:

  • Metronidazolo * tabletes ar makšties gelis
  • Klindamicinui ** tabletes, makšties kremu ar makšties žvakutės
  • Tinidazolas * tabletes

* Venkite gydymo antibiotikais metu ir iki 24 h po paskutinės tabletės naudoti alkoholį, kad išvengti pykinimo ar pilvo skausmo.

** klindamicinui grietinėlės ir makšties žvakutės gali susilpninti latekso prezervatyvų ir diafragmų iki 5 dienų po naudojimo.

Šalia minėtų šalutinių poveikių, antibiotikai gali sutrikdyti naudingą makšties florą, kuri gali sukelti mielių infekciją arba pasikartojančios BV infekcija. Informacija savo naudingą makšties flora (laktobakterijos) metu jūsų gydymas antibiotikais naudojant Prebiotic, kad skatinti gerų bakterijų augimą ir saugoti jūsų makšties sveikatą.

Alternatyva antibiotikams yra naudoti natūralius produktus, kurie atkurti makšties pH, neturi jokių šalutinių poveikių, ir leidžia atkurti gerųjų bakterijų augimą.


"Antibiotikai yra dažniausias gydymo būdas. Bet gali sutrikdyti makšties mikroflorą"