Kaip prižiūrėti makštį vasarą

Vasarą makštis yra labiau pažeidžiama nei įprastai - karštis, prakaitavimas, kelionės, plaukimas – tai tik keletas veiksnių, kurie gali sukelti makšties diskomfortą. Toliau pateikiami patarimai, kaip prižiūrėti savo makštį vasaros mėnesiais.

  • Jei didžiąją dalį savo darbo laiko praleidžiate sėdėdamos prie stalo, jei turite ilgai vairuoti ar planuojate keliauti, atminkite, kad ilgas sėdėjimas ne tik sukelia nugaros ir pečių skausmą, tačiau taip pat gali padidinti makšties kandidozės (mielių infekcijos) riziką. Ilgai nekeičiant sėdėjimo padėties, intymioji kūno zona įkaista, sumažėja oro srautas ir padidėja drėgmė. Drėgnose, karštose kūno vietose, kur nepakankamas oro srautas, susidaro palankios sąlygos mikrobų plitimui ir infekcijoms.
  • Nešiojant aptemtus džinsus ir šortus šiltuoju metų laiku tik dar labiau padidėja prigludusių drabužių sukeliama žala. Trintis, šiluma ir drėgmė gali sukelti dirginimą ir padidinti pienligės riziką; šį poveikį dar labiau sustiprina odos prakaitavimas, drabužiams liečiantis prie jos. Jei negalite atsisakyti savo mėgstamų rūbų, pabandykite nenešioti jų kiekvieną dieną. Pasirinkite iš natūralių audinių pagamintus drabužius ir apatinius, kad oda galėtų kvėpuoti.
  • Vasarą dažniau nei žiemą depiliuojame ir skutame plaukelius, o kartais nueiname per toli, siekdamos tobulai lygios odos. Tai gali sukelti dirginimą ir niežulį. Norėdamos to išvengti, skuskitės kas antrą dieną ir leiskite odai atsigauti. Drėkinkite odą prieš procedūrą, o po jos naudokite natūralų raminamąjį produktą.
  • Vasara - tai metų laikas, kai daugelis moterų yra linkusios į sekso nuotykius. Naudokite apsaugą, kad išvengtumėte infekcijų ir LPL. Be to, nepamirškite lubrikanto. Makšties drėgmė yra būtina neskausmingiems, patogiems lytiniams santykiams, todėl, jei fiziologinis drėkinimas nėra pakankamas, naudokite pagalbinius produktus, kurie gali jums padėti. Lubrikantas leis jums mėgautis seksu be skausmo, tačiau jei ieškote ilgalaikio sprendimo, ypač jei patiriate trintį besimankštindamos ar netgi vaikščiodamos, išbandykite makšties drėkiklį, kurį galite naudoti kasdien ir kuris turi ilgalaikį poveikį.
  • Vykstate į kelionę ir norite sutaupyti vietos lagamine? Galite atsisakyti kai kurių kosmetikos priemonių, kurios užima daug vietos. Tačiau jei paliksite namie savo intymiosios higienos prausiklį ir ketinate pakeisti jį įprastu muilu ar burbulų vonia, galite patirti rūpesčių. Stiprūs plovikliai gali lengvai pažeisti paviršinius jautrios intymių kūno vietų odos sluoksnius, sutrikdyti pH ir sukelti dirginimą. Naudokite vandenį arba natūralų, švelnų produktą, kurio sudėtyje yra švelnaus prausiklio ir kurio pH lygis yra tinkamas intymiai higienai.
  • Keliaudamos turėkite su savimi švelnių intymios higienos servetėlių (pageidautina biologiškai suskaidomų) - tai leis jums palaikyti higieną ir švaros pojūtį kur bebūtumėte, net jei ten nėra dušo.