Veikliosios medžiagos

Vienas iš pagrindinių sudėtinių komponentų yra patentuotas bio-aktyvus 2QR kompleksas. Esame tikri, kad jis geriausiai atkuria natūralią makšties natūralų balansą ir apsaugo jus nuo nemalonių pojūčių o kartu ir gydo simptomus. Šis metodas yra efektyvus, veikia tiesiogiai, apsaugo nuo negalavimų ir jų pasikartojimo bei neturi šalutinio poveikio.

Kas yra 2QR kompleksas?

2QR kompleksas turi unikalią galimybę neutralizuoti kenksmingus mikrobus, pavyzdžiui, mielių ir blogų bakterijų. Jis gali būti naudojamas kartu su kitais vaistais.

2QR kompleksas yra gaminamas iš Aloe barbadensis lapų sulčių, o tai yra natūralus produktas. Mes gauname alavijo gelį iš įvairių šaltinių Curacao, JAV, Pietų Afrikos ir t.t., Priklausomai nuo regiono, kur yra daugiau saulės, lietaus ir derliaus nuėmimo metu, spalva gali skirtis nuo skaidrios iki šviesiai gintarinės iki tamsaus gintaro. Kvapas taip pat gali skirtis priklausomai nuo regiono, kuriame Aloe barbadensis buvo paruoštas.

Saugumas ir veiksmingumas geriausiai apibūdina mūsų Multi-Gyn produktus, ką mes garantuojame nepriklausomai nuo gelio spalvos. Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite klausimų ar turite abejonių dėl spalvos.

Antibiotikai / Priešgrybeliniai vaistai

Antibiotikai ir veikiantys priešgrybeliniai vaistai dažniausiai skiriami gydant makšties nepatogumus ir infekcijas. Nors jie gali būti veiksmingi, gali padėti atsikratyti makšties infekcijų, jie taip pat turi didelę įtaką likusiam kūnui.

Metronidazolas yra antibiotikas, kuris yra dažnai skiriamas gydyti Bakterinę vaginozę. Vartojant metronidazolį, pacientas gali turėti nemalonių šalutinių poveikių, tokių kaip greitas širdies plakimas, šilumos bangos ar paraudimas po oda, pykinimas ir vėmimas.

Multi-Gyn produktai veikia subalansuodami natūralią makšties florą, jie neturi įtakos jūsų kūnui ir neturi žinomo šalutinio poveikio. Sužinokite daugiau apie tai, kaip Multi-Gyn produktai veikia!

Nesi tikra kurį produktą naudoti? Išbandyk mūsų produktų parinkėją ir rask tinkamiausią produktą sau.